O nas

Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa

Biuro Rachunkowe „PROGRESS” prowadzi swoją działalność od 2007 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej i rachunkowej małych i średnich przedsiębiorstw z rejonu Torunia i okolic.

Celem naszego biura jest świadczenie usług z zachowaniem najwyższych standardów jakości przy wykorzystaniu zdobytej przez lata wiedzy i doświadczenia. Kładziemy nacisk na doskonalenie naszych kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach branżowych oraz bieżące śledzenie zmian w prawie podatkowym.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców chcących skupić swoją uwagę na rozwijaniu działalności operacyjnej firmy i planujących powierzenie swoich spraw księgowych rzetelnemu biuru rachunkowemu.

W trosce o bezpieczeństwo danych naszych klientów przestrzegamy zasad poufności i ochrony danych osobowych. Posiadamy licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie księgowości zarejestrowane pod numerem 16827/2007. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej przez siebie działalności.

Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań rynku oraz naszych klientów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!